Д-р Мартин Харизанов спечели доверието на 4517 души от областта.

...
Д-р Мартин Харизанов спечели доверието на 4517 души от областта.
Коментари Харесай

Мартин Харизанов смаза ПП-ДБ: Преференциите му са повече от общия им резултат

Д-р Мартин Харизанов завоюва доверието на 4517 души от региона. С този преференциален избор младият покровител се трансформира в най-харесвания от обществото депутат в област Враца. 
Впечатляващо е, че преференциалният избор на Харизанов е повече от общия избор на ПП-ДБ, които във Враца означиха ново дъно и съумяха да вземат единствено 4076 гласа. 
Мартин Харизанов насочи благодарности и се ангажира да пази и оправдае доверието на хората като депутат в 50-то Народно заседание. 
“Скъпи поданици на област Враца, скъпи другари,
Благодаря ви от сърце за голямата поддръжка, която получих от вас на тези избори! 
Благодарности за мощната поддръжка за тима на ГЕРБ-СДС, който още веднъж е водач в региона!
4517 гласа са същинско самопризнание за моята работа и напъните, които поставям за развиването на област Враца.
Вашата висока оценка ми дава убеденост, че всичко, което върша, има смисъл.
Всяка една самодейност в поддръжка на разнообразни обществени групи, всяка една среща с вас, всеки един подложен камък и посадено дърво, са още една дребна, само че значима стъпка към по-добро и несъмнено бъдеще за нашата област Враца. 
Горд съм, че изградихме мощна, толерантна и сплотена общественост, която гради дружно, поддържа се в сложните моменти и споделя обща визия за развиването на област Враца. Това се случва единствено там, където хората са същински положителни,  обичат родните си места и се грижат за тях. Щастлив съм, че съм част от тази общественост и способствам за нейното развиване! 
Време е да надградим постигнатото до момента и да върнем стабилността в страната. Всички знаем,че това го умеят най-добре експертите от ГЕРБ-СДС. 
Благодаря ви! ”, с тези думи любимецът на област Враца се обърна към хората, които го поддържаха на тези избори.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР