© Капитал Във втория епизод на сериала Парите говорят гостуват

...
© Капитал Във втория епизод на сериала Парите говорят гостуват
Коментари Харесай

Парите говорят: Епизод 2 - Кои инвестиции са рискови

© Капитал Във втория епизод на сериала " Парите приказват " гостуват изпълнителният шеф на " Булброкърс " Радослав Рачев и президентът на Висшето учебно заведение по обезпечаване и финанси (ВУЗФ) Апостол Апостолов. Те приказват за това какви видове вложения има, кои от тях са рискови, и хазарт ли са спекулациите и късите вложения.

И още - те дават на капиталовата просвета на българите оценка сред слаб 2 и междинен 3, разсъждават какво значи да си богат, и поучават по какъв начин да си изберем капиталов медиатор.

Абонирайте се за Капитал Получавате цялостен достъп до всички публикации и целия списък " Парите приказват " е подкаст сериал за вложения и финансово обмисляне на мрежата за български подкасти " Говори Интернет " и " Капитал ". Той ще включва 10 епизода, в които забавни и способени събеседници поучават по какъв начин да се влага мъдро в недвижими парцели, криптовалути, борсово търгувани фондове, финансови технологии, различни източници на сила, AI и други

Ако този епизод ви хареса и желаете да слушате новите епизоди незабавно, щом излязат, абонирайте се за " Парите приказват " в Spotify или ни последвайте в SoundCloud. А скоро и в Apple Podcasts.

Чуйте и другите епизоди:

Епизод 1: Инвестициите в недвижими парцели - дали, по кое време и по какъв начин »
Строителният бизнесмен Бисер Боев изяснява за какво даже при нова рецесия цените на положителните парцели в София няма да паднат.

Епизод 3: Дългосрочно вложение, фондове и доверително ръководство »
Съдружникът в Expat Capital Никола Янков коментира какви са капиталовите благоприятни условия, налични за хората в България.

Обратна връзка за " Парите приказват " можете да ни изпращате на [email protected] или в познатите ви профили на " Капитал " във Фейсбук и Twitter.
АУДИО Епизод 2: Кои вложения са рискови с посетители капиталовите специалисти Радослав Рачев и Апостол Апостолов Your browser does not support the audio tag.
Източник: capital.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР