Чудили ли сте се защо, когато един политик бъде хванат

...
Чудили ли сте се защо, когато един политик бъде хванат
Коментари Харесай

Политическо „гонене“ или просто страх от истината?

Чудили ли сте се за какво, когато един политик бъде заловен в нарушаване, първата му реакция е да се разгласи за жертва на политическа офанзива ? Това написа в собствен коментар в обществената мрежа Фейсбук. И още: 

„ Чудили ли сте се за какво, когато един политик бъде заловен в нарушаване, първата му реакция е да се разгласи за жертва на политическа офанзива? Може би за тях е по-лесно да оправдават дейностите си с предизборната акция в България, в сравнение с да обяснят личните си дейности. Но в случай че си чист пред закона, за какво би се страхувал от инспекция?

Вместо да поемат отговорност, политиците се оплакват по какъв начин жителите „ ги нападат “. Но не е ли точно това задължението ни – да сигнализираме за нередности и да държим виновни тези, които ни ръководят?

Когато политикът стартира да се оплаква, че жителите му вършат „ политически удари “, не е ли това просто опит да ни заблуди и да скрие истината? Спокойният човек няма от какво да се опасява, нали? “

Есенни завършения: Южна Европа предлага идеалната отмора

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР