Човекът, който успява да организира тези неща е Дънката. Той

...
Човекът, който успява да организира тези неща е Дънката. Той
Коментари Харесай

Слави Ангелов: В аферата Баба Алино участва човек, търгувал с гласове на изборите

Човекът, който съумява да провежда тези неща е Дънката. Той е обвързван със ужасно доста такива афери във Варна. Това са случаи за противозаконни градежи на здания и хотели. Той има най-малко 6-7 такива афери. Това описа журналистът и основен редактор на " 168 часа " и сп. " Космос " Слави Ангелов. " На предните избори той купуваше гласове за една политическа партия, вкарваше депутати с невероятни преференции ", добави той.
Прочетете още
Той добави, че казусът, при който край Варна беше открит цялостен противозаконен град е индикативен.

" Истинската мафия в България през последните 15 години са огромните политически партии. Ако преди 15 години мафия са били огромните босове, през днешния ден са политиците. Усещането за високи равнища на престъпност у нас идва от огромната корупция ". 

" През последните години не се прави нищо в полза на хората, даже администрацията, която се усилва през последните години не оказва помощ. Това са родственици на някого, другари ", сподели още журналистът.

" Държава е изгубила от каузи 828.5 млн. лева през 2025 година Тук става въпрос за чиновници на Национална агенция за приходите, на  митниците, прокурори. На фона на всичко това затворените са намалели два пъти. Това значи, че ние имаме смяна в наказателната политика. Аз не мисля, че тази наказателна политика води до нещо положително. Ние не сме някоя скандинавска страна, при нас всичко ври и кипи и би трябвало да се работи по-твърдо ", добави той.     

" В пандизите ние нямаме вкарани нито един народен представител, министър, министър-председател. Това не е обикновено изключително на фона на протичащото се в другите балкански страни ", зави още Ангелов.

" За да се случи нещо позитивно в нашата правосъдна система, би трябвало да се направи сериозна склонност - магистратите да се ревизират за склонност, да се ревизира имуществото им, да се ревизират в честен проект. Само това е методът да се изчистят нещата. Трябва да се направи и промяна, с цел да стартира да работи правораздаването у нас малко по-бързо ", посочи журналистът. 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР