Човек е загинал край хижа „Грънчар“
Човек е умрял през вчерашния ден следобяд в региона на хижа „ Грънчар “ , оповестиха от.
Към момента аргументите за гибелта не са открити , като по първични данни се допуска, че може да става въпрос за естествена гибел .
По данни на спасителите изискванията за туризъм в планините са естествени , само че температурите към момента остават негативни.
От службата припомнят, че планинските условия изискват нараснало внимание , макар видимо спокойната конюнктура.
Присъединете се към нашия
Компенсации за гориво: Колко души са подали заявление?
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




