Човек е починал в центъра на София. Трупът е на

...
Човек е починал в центъра на София. Трупът е на
Коментари Харесай

Човек почина до метростанция Опълченска

Човек е умрял в центъра на София. Трупът е на открит на метростанция " Опълченска " на ул. " Опълченска ".

На мястото са се събрали доста хора. Пристигнал е и екип на Спешна помощ.

Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР