Човек почина до метростанция Опълченска
Човек е умрял в центъра на София. Трупът е на открит на метростанция " Опълченска " на ул. " Опълченска ".
На мястото са се събрали доста хора. Пристигнал е и екип на Спешна помощ.
Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
На мястото са се събрали доста хора. Пристигнал е и екип на Спешна помощ.
Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




