Човек е починал в центъра на София. Трупът е на

...
Човек е починал в центъра на София. Трупът е на
Коментари Харесай

Намериха починал човек до метростанция в центъра на София!

Човек е умрял в центъра на София. Трупът е на открит на метростанция " Опълченска " на ул. " Опълченска ", съобщи кореспондент на ФОКУС .

На мястото са се събрали доста хора. Има и екип на Спешна помощ.

Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР