Намериха починал човек до метростанция в центъра на София!
Човек е умрял в центъра на София. Трупът е на открит на метростанция " Опълченска " на ул. " Опълченска ", съобщи кореспондент на ФОКУС .
На мястото са се събрали доста хора. Има и екип на Спешна помощ.
Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
На мястото са се събрали доста хора. Има и екип на Спешна помощ.
Към момента не е ясно каква е повода за гибелта на индивида.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




