Човек да няма телефон на днешно време. Превърнахме се в

...
Човек да няма телефон на днешно време. Превърнахме се в
Коментари Харесай

Борисов: Превърнахме се в държава на записите - нечистоплътност, целта е да няма кабинет

" Човек да няма телефон на днешно време. Превърнахме се в страна на записите. Тук се връщам - мен ме записваха по тоалетни, по спални, по какво ли не. Изпадахте във екстаз всички да коментирате. Във всяка правова страна нерегламентиран запис не се разяснява. Точка. Ако ви запише някой по коридорите какви неща си говорите, представете си какви публицисти ще станете, тъй като всеки си има мнение за нещо ", съобщи Борисов в Народното събрание.

" Нямам друга информация по темата освен нечистоплътност ", добави водачът на ГЕРБ.

Според него към ПП-ДБ се ползва същия сюжет, какъвто е употребен преди две години, с цел да се събори законно неговото държавно управление.

" Целта е да няма държавно управление, тъй като всичко е доста близко това да се случи. Това обслужва доста разнообразни ползи, които не желаят България да се стабилизира. Аз не знам Кирил Петков какво знае, на негово място аз нямаше да разясня. Това е нерегламентирано, нелегално. Това е нечистоплътие. Защото вместо да си приказваме за бюджета, по кое време ще довършим промените - ние си приказваме кой и по какъв начин записал ", безапелационен беше Бойко Борисов. 

Той изясни, че скандалът персонално на него няма по какъв начин да му повлияе, защото договарянията за държавно управление се водят не от него, а от Мария Габриел.

" Мария Габриел води договарянията. Аз не вземам участие. Подобни думи, някой щял да ме избере - мен ме избира единствено народът. Мен ме интересува какво гласоподават хората. Видяхте по какъв начин престанаха да приказват за кюлчета и шкафчета. Защо? Защото е същият монтаж. Целта беше да ме омаскарят, да се срине страната, в този момент всички виждат след две години какво се случва ", акцентира водачът на ГЕРБ.
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР