Членовете на БСП в Смолян са изгонили със скандал водача

...
Членовете на БСП в Смолян са изгонили със скандал водача
Коментари Харесай

Предизборни хроники! През април другарите от Смолян са изгонили с тояги водача на листата Сашо Симов, същото май го чака и във Враца

Членовете на Българска социалистическа партия в Смолян са изгонили със скандал лидера на листата на предходните парламентарни избори Александър Симов, научи организация BulNews.
В града настойчиво се разяснява, че поради селските му номера някои гневни приятели са го преследвали със сопи по баирите на Родопите, само че това повече наподобява на градски фолклор. Причината за това извънредно негативното отношение на локалната партийна организация се крие в държанието на спуснатия с парашут за лидер на алената листа Сашо Симов. По време на цялата акция той непрестанно повтарял на деятелите, че би трябвало да работят безрезервно и без финансиране, тъй като такова нямало да има.
Заради това резултатите на Българска социалистическа партия в Смолян са трагични и заради тази причина цялото локално управление на Столетницата скочило против противоречивите визии на Симов за водене на акция. По тази причина Корнелия Нинова е била принудена да го махне от там и да го спусне отпред на листата във Враца.
И тук обаче смешният Симов ползва същите номера, с които провали партията си на 4 април.
И в този момент няма пари за акцията, и в този момент няма общ афиш на цялата алена листа, и в този момент другарите би трябвало да организират събрания и срещи с електората със лични средства, и в този момент лидерът на листата се крие от медиите, а контактува единствено с мисирки.
На този декор не е мъчно да се предвижда, че Българска социалистическа партия във Враца би трябвало да има вяра в чудеса, с цел да може да завоюва 2 мандата в региона. Иначе предпоставки за това има: плашилото COVID-19 не е толкоз ужасно, времето е топло и най-вероятно възрастните хора ще бъдат по-активни в гласуването. Не е загадка, че от тяхното отиване до урните зависи положителният резултат на алените.
За страдание против тези благоприятни условия стои едно гюле, което тегли надолу Българска социалистическа партия и това ясно ще се види на 11 юли. За реакция тогава ще е късно, само че остава вярата Александър Симов в никакъв случай повече да не е лидер на листата във Враца. Щетата е тотал!
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР