Членът на Съвета за електронни медии (СЕМ) Бетина Жотева коментира

...
Членът на Съвета за електронни медии (СЕМ) Бетина Жотева коментира
Коментари Харесай

Бетина Жотева: Всичко е организирано, а Къдринова ме вкара в една интрига

Членът на Съвета за електронни медии (СЕМ) Бетина Жотева разяснява пред novini.bg абсурда с журналистката Къдринка Къдринова.

Припомняме ви, че по време на разискване на ориста на Радио "България " Къдринова пита на глас Жотева дали е разговаряла с испаноезичен дипломат за това, че вицепремиерът Екатерина Захариева поддържа закриването на радиото.

Жотева е безапелационна, че всичко е една конспирация, съшита с бели конци, в която е вкарана, както тя самата, по този начин и вицепремиерът и външен министър Екатерина Захариева и трима посланици. „ Изключително грозна преживелица, в която се влезе прекалено много дълбоко. И в този момент изместиха фокуса от тази конспирация в това какво съм споделила аз. Но всеки може да прави, каквото си желае. В последна сметка в тази страна си има съд и аз ще се обърна към него. Всеки човек би трябвало да дава отговор за това, което приказва “, съобщи Бетина Жотева и добави: „ Твърде доста хора сме оставяли да си приказват, само че би трябвало да се търси отговорност “.

Жотева сподели още, че въпросът на Къдринова по никакъв метод не е бил журналистически, а в противен случай – една констатация и по-късно идва към този момент въпросът. „ Информацията е вярна, а аз просто я споделих “, добави тя.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР