Чистачка е била застреляна и убита от собственик на къща

...
Чистачка е била застреляна и убита от собственик на къща
Коментари Харесай

Чистачка от Индиана е простреляна смъртоносно, след като се е появила в грешния дом: полиция

Чистачка е била убита и убита от притежател на къща в Индиана, когато е пристигнала на неверен адрес за среща за разчистване, съгласно чиновници.

Мария Флоринда Риос Перес, на 32 години, е открита мъртва в ръцете на брачна половинка си на предната веранда на дом в Уайтстаун, Индиана, откакто двойката по простъпка се появи на неверен адрес за разчистване в сряда.

Полицията в Уайтстаун отговори на дома за допустимо навлизане в дома, преди по-късно да заключи, че „ събраните обстоятелства не поддържат, че е имало влизане в жилище. “

„ По-късно беше открито, че лицата, опитващи се да влязат в дома, са били членове на екипаж за разчистване, който по простъпка е дошъл в неправилния адрес ", сподели полицията във Фейсбук.

32-годишната Мария Флоринда Риос Перес беше открита мъртва в ръцете на брачна половинка си в сряда. (GoFundMe)

" Загубата на живот постоянно е дълбока покруса и нашите сърца и молебствия са към всички наранени ", добави отделът.

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР