ЧИКАГО (AP) — Остин Райли постигна 3-рън хоумър, Чарли Мортън

...

Остин Райли постигна 3-рънов хоумър, Брейвс победи Уайт Сокс с 9-0 в мач, съкратен поради дъжд

ЧИКАГО (AP) — Остин Райли реализира 3-рън хоумър, Чарли Мортън хвърли 5 2/3 нулеви ининга и Атланта Брейвс победиха Чикаго Уайт Сокс с 9-0 в понеделник в мач, скъсен на осем ининга заради дъжд.

40-годишният Мортън (1-0) — най-възрастният титуляр в мейджърс този сезон — позволи три попадения, пропусна две и означи шест в дебюта си за сезона, с цел да донесе четвъртата загуба на Чикаго в толкоз мачове. Хоумърът на Райли, отвън реливъра Доминик Леоне, пристигна един терен след края на 44-минутното забавяне при дъжд. Той приключи деня с четири RBI.

Мачът беше спрян още веднъж след осмия и преустановен няколко минути по-късно.

Атланта получи най-малко едно попадение от всеки от своите девет титуляри и започва с 3-1 в гостуването си за откриването на сезона.

Титулярът на Чикаго Крис Флексен (0-1) се отхвърли от четири ръна за 4 1/3 ининга, като в същото време се отхвърли от шест попадения и три пропуща в първия си мач с клуба.

Травис Д'Арно стартира вкарването, когато се натък...