ЧИКАГО (AP) — Коби Уайт вкара 30 точки, а Зак

...

Коби Уайт вкара 30 точки, когато Чикаго Булс победи Хюстън Рокетс със 124-119 в продълженията

ЧИКАГО (AP) — Коби Уайт вкара 30 точки, а Зак ЛаВайн означи огромна тройка при 1:46 до края на продълженията, помагайки на Чикаго Булс да надделее над Хюстън Рокетс със 124-119 в сряда вечерта.

LaVine приключи с 25 точки, 13 битки, седем асистенции и три отнети топки в третата поредна победа на Чикаго. DeMar DeRozan означи 19 точки при пукотевица 5-за-19, а Никола Вуцевич имаше 18 точки и 15 битки.

LaVine и Vucevic бяха още веднъж в стартовия състав и без минути ограничавания за третия си мач, откакто бяха отхвърлен от травми.

Въпреки че остана без гол през първото полувреме, Алперен Сенгун означи 25 точки за Рокетс. Фред ВанВлийт записа 20 точки и 10 асистенции, а Джабари Смит младши приключи с 18 точки и 15 битки.

Хюстън се съвзе от недостиг от 16 точки през четвъртата четвърт. Но падна до 0-2 след пътешестване от шест мача.

След 3-ти корнер на Ayo Dosunmu поведе Булс със 101-85 с малко повече от девет минути до края, Хюстъ...