ЧИКАГО (АП) — Коби Уайт и ДеМар ДеРозън отбелязаха по

...

Коби Уайт събра Булс до дива победа със 129-123 в продължение срещу Тимбъруулвс

ЧИКАГО (АП) — Коби Уайт и ДеМар ДеРозън означиха по 33 точки, а Чикаго Булс изтриха изоставането си от 23 точки в 129 -123 победа за продължения над Антъни Едуардс и Минесота Тимбъруулвс във вторник вечер.

Никола Вуцевич имаше 24 точки за Чикаго, а Андре Дръмонд приключи с 16 точки, 16 битки и четири блокирани удара. Булс идваха след загуба със 123-115 от Сакраменто, в която съвсем съумяха да се съберат от закъснение от 30 точки.

Едуардс имаше 38 точки и 12 битки за Минесота, която завоюва три от четири. Карл-Антъни Таунс вкара 33 точки при започване на пътешестване от четири мача.

Тимбърулвс изскочиха до преднина от 22 точки на полувремето, а тройката на Едуардс направи 74-51 с 10: 32 остават през третото тримесечие. Но Уайт поведе Булс назад, отбелязвайки 30 точки след почивката.

Таунс’ 3 изравни на 115 50,5 секунди преди края, а Дерозан пропусна противоположен скок, откакто изтече времето в постоянното време.