ЧИКАГО (АП) — Ейдън Хътчинсън беше голям фактор, когато Детройт

...

Ейдън Хътчинсън прави две явни грешки, докато защитата на Лъвовете отново се бори

ЧИКАГО (АП) — Ейдън Хътчинсън беше огромен фактор, когато Детройт Лайънс изскочиха бързо този сезон.

В момента това наподобява като от дълго време — за Хътчинсън и останалата част от падащата отбрана на Детройт.

Водещите в NFC Север Лъвове предадоха 18 безответни точки през второто полувреме на загуба с 28-13 до последното място Chicago Bears в неделя. Хътчинсън изскочи в засада при основна игра в края на третата четвърт и по-късно изигра роля в различен тъчдаун на Мечките при започване на четвъртата.

Веднъж съвременен избор за Супербоул, Детройт (9-4) падна до 4-3 в последните си седем мача. Допусна 28,7 точки на мач по време на сложната част.

„ Имам възприятието, че някак си загубихме самонадеяността и увереността си “, сподели отбранителният край Джон Комински, който имаше едно от трите уволнения на Детройт против Чикаго. „ Когато играехме с това пъчене и тази убеденост и момчетата се разхлабиха, мисля, че тогава играехме най-хубавата си топка.