ЧИКАГО (АП) — Джъстин Фийлдс хвърли 268 ярда с пас

...

Джъстин Фийлдс, D.J. Мур води, докато Мечките нанасят голям удар на надеждите на Соколите с шум от 37-17

ЧИКАГО (АП) — Джъстин Фийлдс хвърли 268 ярда с пас за тъчдаун и бърза Търговско дружество в това, което може да бъде последният му домашен мач за Чикаго, а Беърс нанесе огромен удар на очакванията на Атланта след сезона, побеждавайки Соколите с 37-17 в снежна неделя.

D.J. Мур приключи с девет хващания за 159 ярда и тъчдаун, а Халил Хърбърт бяга за 124 ярда и резултат.

С малко място за мърдане, с цел да влезе в плейофите за първи път от 2017 година насам – и бъдещето на треньора Артър Смит под въпрос — Соколите (7-9) бяха победени от Чикаго (7-9).

Мечките сграбчиха преднина от 21-7 на полувремето с Фийлдс и Мур отпред и стигнаха до четвъртата си победа в пет мача.

Полетата са попълнени 20 от 32 прекосявания. Той също по този начин пробяга 45 ярда с бъдещето си толкоз мъгляво, колкото постоянно. Мечките получиха избора на Каролина от първия кръг при търговията с Мур предишния март и може да са в положение да привлекат Кейлъб Уилямс или Дрейк Мей, в случай че решат да преминат от някогашната звезда на Охайо Ст...