ЧИКАГО – Сигурността в центъра е затегната, тъй като високопоставени

...
ЧИКАГО – Сигурността в центъра е затегната, тъй като високопоставени
Коментари Харесай

DNC посещава смесена торба, когато става дума за законите за идентификация на гласоподавателите на фона на строга сигурност на конвенцията: `Свободно и справедливо`

ЧИКАГО – Сигурността в центъра е затегната, защото високопоставени определени чиновници се изсипват в Обединен център на фона на анти-израелски митинги, изискващи присъстващите и медиите да покажат документ за идентичност със фотография, печатна значка или други документи за пълномощие на правоохранителните органи и доброволци, с цел да влязат.

Fox News Digital беседва с демократите на конвенцията в Чикаго за строгата сигурност и по какъв начин тя се подрежда спрямо апелите за закони за идентификация на гласоподавателите, които съгласно доста републиканци биха по-добре да подсигурява безвредни и сигурни избори. Демократите, присъстващи на конгреса, предложиха разнообразни отзиви дали всички американци би трябвало да показват документи за идентичност със фотография, с цел да гласоподават, или дали сходна процедура потиска гласовете на чернокожите, както споделиха по-рано вицепрезидентът Камала Харис и президентът Джо Байдън. 

„ Искаме да подсигуряваме, че изборите са свободни...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР