Четирима души - две жени и две деца, са пострадали при катастрофа при 50-и км на магистрала Струма
Четирима души - две дами и две деца, са потърпевши при злополука при 50-и км на автомагистрала " Струма ", сподели представителят на Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи – Кюстендил Катя Табачка, представена от Българска телеграфна агенция.
Ударили са се румънски бус и лек автомобил. Пострадалите са пътували в лекия автомобил. Те са настанени в болница в Дупница.
Движението в сектора се в посока София се реализира в изпреварващата лента заради злополука, оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура ".
Трафикът се контролира от " Пътна полиция ".
Ударили са се румънски бус и лек автомобил. Пострадалите са пътували в лекия автомобил. Те са настанени в болница в Дупница.
Движението в сектора се в посока София се реализира в изпреварващата лента заради злополука, оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура ".
Трафикът се контролира от " Пътна полиция ".
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




