Четирима души - две жени и две деца, са пострадали

...
Четирима души - две жени и две деца, са пострадали
Коментари Харесай

Четирима души - две жени и две деца, са пострадали при катастрофа при 50-и км на магистрала Струма

Четирима души - две дами и две деца, са потърпевши при злополука при 50-и км на автомагистрала " Струма ", сподели представителят на Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи – Кюстендил Катя Табачка, представена от Българска телеграфна агенция.

Ударили са се румънски бус и лек автомобил. Пострадалите са пътували в лекия автомобил. Те са настанени в болница в Дупница.

Движението в сектора се в посока София се реализира в изпреварващата лента заради злополука, оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура ".

Трафикът се контролира от " Пътна полиция ".
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР