Две жени и две деца пострадаха при катастрофа на магистрала „Струма“
Четирима души – две дами и две деца, са потърпевши при злополука при 50-ия км на автомагистрала „ Струма “, споделиха от ОД на Министерство на вътрешните работи – Кюстендил.
25-годишен лидер на румънски микробус „ Рено “ е блъснал пътуващ пред него лек автомобил „ Опел “, ръководен от 39-годишна жена. В лекия автомобил са пътували 2 деца и пътничка на 41 година Пострадали са всички лица в лекия автомобил, които са закарани са в дупнишка болница. Тестът на лидера на микробуса за приложимост на алкохол и наркотични субстанции е негативен.
Местопроизшествието се обслужва сега, работата по изясняване на събитията продължава районно управление (на МВР) – Дупница.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




