Чешкият Виктория Пилзен си тръгна доволен от Белград, след като

...

Виктория Пилзен измъкна 1:1 срещу Партизан в Белград

Чешкият Виктория Пилзен си потегли удовлетворен от Белград, откакто измъкна 1:1 като посетител от Партизан в първия 1/16-финал на Лига Европа.

Двубоят мина под диктовката на " гробарите ", само че първият гол в мача падна едвам след един час игра, когато Леандро Тавамба откри с глава след безредие в наказателното поле на гостите и прати трибуните в делириум. Чехите стигнаха до изравнителен гол в 81-ата минута посредством Радим Резник, като претенциите на домакините са, че голът е бил неточен.

FK Partizan - Viktoria Plzen
@EuropaLeague
Hram fudbala #JNA
15.02.2018.
21:05#igrapartizan #doinastadion #ParVik pic.twitter.com/C7KXq4uhNp
— FK Partizan (@FKPartizanBG) February 13, 2018
Те претендираха за засада на Михаел Кръменчик, който върна топката с глава от аутлинията, пред тя да попадне в Резник и по-късно в мрежата.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА Лига Европа 1/16 кръг, четвъртък 15 февруари  Партизан 1:1краен резулат  Викторя Пилзен