Черноморец победи Доростол (Силистра) с 4:1 в Балчик. Двубоят е

...

Черноморец тръгна с изразителен успех

Черноморец победи Доростол (Силистра) с 4:1 в Балчик. Двубоят е от първия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините направляваха всичко на терена от самото начало. В 18-ата минута организираха добра офанзива, спряна с нарушаване против Джорджио Димитров.
 Черноморец (Балчик) се приготвя за стремително начало Черноморец (Балчик) се приготвя за стремително начало
Той извърши дузпата и откри резултата. Почи, Габриел и Бешев пропуснаха да създадат задатъка по-изразителен до почивката. Това въпреки всичко стори Иван Цачев в 60-ата минута, когато се възползва от пас на съотборник. Скоро обаче Любомир Михалев върна интригата – 2:1 след асистенция на Костадин Иванов.
 Доростол: Играем против любимеца за първото място Доростол: Играем против любимеца за първото място
В 75-ата минута обаче Джорджио Димитров смъкна топката с глава и Даниел Георгиев от близко направи 3:1. В последните секунди Почи беше фаулиран и влезлия като запаса Иван Томов осъществя от дузпа – 4:1.