Черноморец (Бургас) спечели гостуването си на Сокол (Марково) с 3:2.

...

„Акулите“ подчиниха Сокол накрая, треньорите недоволни от съдийството

Черноморец (Бургас) завоюва гостуването си на Сокол (Марково) с 3:2. Двубоят е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. В 5-ата минута капитана Ангел Рахов откри резултата за домакините, наказвайки неточност на бургазлии. След още толкоз време Нуретин Пюскюлю изравни. Стоян Митев вкара дузпа в 57-ата минута и Сокол още веднъж дръпна. „ Акулите “ обаче нанесоха своя удар в края, посредством Григор Долапчиев. Голмайсторът направи обрата в 87-а и 94-ата минута. След края на срещата от двата щаба показаха пред Sportal.bg неодобрение от съдийството.
 Веско Великов: Играем на всички места за победа Веско Великов: Играем на всички места за победа
Веселин Великов – старши треньор на Черноморец (Бургас):

„ Не показахме най-силната си игра, само че момчетата се стараха и се показаха добре. Вкарахме три гола, създадохме още положения и с доза шанс взехме трите точки. Няма по какъв начин обаче да подмина слабото съдийство, което повлия на развоя на резултата. През целия мач беше толерирана грубата игра на домакините. Срещу нея нямаше предизвестия, нямаше и наказания с картони. През първото полувреме не беше отсъдена стопроцентова дузпа за нарушаване против Антон Узунов. След почивката хванаха с две ръце Павлин Чиликов и го повалиха на тревата в наказателното поле, само че още веднъж не последва сигнал. Дузпата, от която домакините вкараха втория гол беше меко казано противоречива. Нямам пояснение за какво съдийството беше криво-ляво “.
 Сокол (Марково) излиза да бие непобедения Черноморец (Бургас) Сокол (Марково) излиза да бие непобедения Черноморец (Бургас)
Манол Георгиев – старши треньор наСокол (Марково):

„ През по-голямата част от мача бяхме по-добрия тим. Имахме шансове да вкараме още голове. Жалко, че не победихме. Трите точки са си все три, само че извоювани против мощен тим какъвто е Черноморец щяха да влеят самочувствие и убеденост у младите ни състезатели. Съдийството не беше на равнище. Дадени бяха четири минути добавено време най-после, а победния гол на Черноморец беше вкаран след приключването им. Имаше и обстановка при която беше икономисан червен картон на футболист от гостите “.