Черноморец (Бургас) победи у дома Локомотив II (Пловдив) с 4:0.

...

Григор Долапчиев съсипа дубъла на Локо

Черноморец (Бургас) победи вкъщи Локомотив II (Пловдив) с 4:0. Двубоят е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Герой за „ акулите “ е Григор Долапчиев, осъществил три от попаденията.
 Слави Костенски: Трябва да сме оптимално мобилизирани Слави Костенски: Трябва да сме оптимално мобилизирани
Надмощието на бургазлии беше тотално, а и разгрома беше близо. Гостите обаче удържаха напъна на съперника през първото полувреме. Веднага след почивката Павлин Чиликов откри резултата с глава. Само 12 минути се оказаха задоволителни на Долапчиев да запише хеттрик.

Централният нападател беше изведен самичък против вратаря и го преодоля в 58-ата минута. В 65-ата осъществя с глава след центриране от корнер. Голът му в 70-ата пък е копие на първия.