Черноморец (Балчик) спечели у дома с 3:0 срещу Светкавица (Търговище).

...

Черноморец удари Светкавица

Черноморец (Балчик) завоюва вкъщи с 3:0 против Светкавица (Търговище). Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Четвърт час след началния съдийски сигнал Даниел Георгиев даде пас на фланга, където Джорджио Димитров насочи топката с глава в наказателното поле и Кристиян Бешев приключи с гол заученото състояние. Надмощието на домакините продължи. Никола Владев уцели гредата. Имаше и други голови благоприятни условия. Второто успокоително попадение пристигна в 61-ата минута. Реализира го Иван Цачев след пас на Юлиян Загоров. Четвърт час по-късно Владев приключи независима акция с попадение за окончателното 3:0. Гостите изиграха последния половин час с понижен състав поради отстраняването на Йордан Атанасов за втори жълт и червен картон.

„ Доволен съм от старанието и сериозното отношение на футболистите ни, които не се повлияха от противоречивите отсъждания на рефера “, съобщи треньорът на Черноморец Бойко Каменов.
 Черноморец (Балчик): Да стартираме с победа Черноморец (Балчик): Да стартираме с победа