Черноморец (Балчик) се наложи с 2:0 над Спартак II във

...

Черноморец превзе и Варна

Черноморец (Балчик) се наложи с 2:0 над Спартак II във Варна и продължава с цялостен актив от началото на сезона. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига.
 Черноморец (Балчик): Всеки мач да играем добре и да побеждаваме Черноморец (Балчик): Всеки мач да играем добре и да побеждаваме
Заслужен триумф за гостите с оглед събитията на терена. Алекс Наков беше спрян с нарушаване в средата на първото полувреме и Габриел Вулкано вкара дузпата. Две отлични благоприятни условия пропиля съотборника му Иван Цачев до почивката. Малко преди нея Баръш Николаев пропусна да изравни, стреляйки в навън. Добра композиция сред Почи, Габриел, приключи с гол на Наков в 55-ата минута.
 Димитър Трендафилов: Черноморец (Балчик) е уравновесен тим с положителни реализатори Димитър Трендафилов: Черноморец (Балчик) е уравновесен тим с положителни реализатори
После Цачев, Почи и Теодор Тотев пропуснаха да осъществят трето попадение. Александър Янчев пък уцели гредата на отсрещната врата в 70-ата минута.