Черноморец Балчик отпадна след 1:3 при гостуването си на Струмска

...

Черноморец отпадна на осминафиналите

Черноморец Балчик отпадна след 1:3 при гостуването си на Струмска популярност (Радомир) в осминафиналите от шампионата за Купата на България. голмайстори: 1:0 Александър Аспарухов 21, 2:0 Георги Янев 22, 2:1 Румен Александров 69, 3:1 Александър Аспарухов 83.

ЦСКА-София се класира за 1/4-финалите в шампионата за Купата на България, откакто отстрани без особени проблеми Витоша (Бистрица). Червените завоюваха с 3:1 срещата на стадион " Българска войска " без да хабят кой знае какъв брой физически старания, само че все пак триумфът им можеше да бъде надалеч по-убедителен, защото футболистите на Ел Маестро направиха 3-4 съществени пропуща.

Резултата откри Рубен Пинто след четвърт час игра, а в 74-ата и 76-ата минути резервата Али Соу наниза две бързи попадения след асистенции на Кирил Десподов. Михаил Милчев върна един гол в 92-ата минута.

В третия мач от вторник Локомотив Пд преодоля Дунав след 2:1 като посетител в Русе. голмайстори: 0:1 Анте Аралица 64, 0:2 Бирсент Карагарен 68, 1:2 Александър Александров 90+1. /Радио Варна
Източник: dnesplus.bg