Черноломец завърши сезона с 8:0 над Волов (Шумен) в Попово.

...

Черноломец разгроми Волов, Тихомир Кънев с хеттрик за половин час

Черноломец приключи сезона с 8:0 над Волов (Шумен) в Попово. Двубоят е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Бяха минали единствено 180 секунди, когато рефера отсъди дузпа и Беадир Беадиров я вкара. Десислав Петков удвои в 12-ата минута, а в 16-ата Диян Димитров направи резултата безапелационен.

След още толкоз време, гостите си вкараха автогол. Беадиров пък се разписа за повторно в 40-ата минута. След почивката като запаса влезе Тихомир Кънев. Около половин час му беше задоволителен да осъществя хеттрик за окончателното 8:0.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.