Черноломец (Попово) започна сезона с 2:1 у дома над Спартак

...

Успешен старт за Черноломец

Черноломец (Попово) стартира сезона с 2:1 вкъщи над Спартак II (Варна). Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Вицешампионът контролираше събитията на терена от самото начало. Голмайсторът им Тихомир Кънев откри резултата от дузпа в 37-ата минута.
 Победен старт е задачата на Черноломец (Попово) Победен старт е задачата на Черноломец (Попово)
Секунди преди почивката Баръш Николаев подаде, Александър Александров пропусна топката и Симеон Иванов изравни с удар по диагонала. Диян Димитров обезпечи успеха с глава след центриране от корнер в 66-ата минута. Домакините имаха още шансове за гол, само че Десислав Петков, Беадир Беадиров и Диян Димитров не се възползваха.
 Димитър Трендафилов: Да оставим положителни усещания с играта си Димитър Трендафилов: Да оставим положителни усещания с играта си
Накрая варненския голмайстор Симеон Иванов стреля в навън. Секунди по-късно Александър Александров шутира, поповския пазач Димитър Пантев мазета топката, а влезлия като запаса Даниел Халачев не уцели вратата.