Черно море завърши 1:1 с Берое в мач от 18-ия

...

Черно море завърши 1:1 с Берое

Черно море приключи 1:1 с Берое в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 15 години.

Гостите откриха резултата в 20-ата минута от дузпа за нарушаване на вратаря Антоан Манасиев.

През втората част “моряците ” съумяха да изравнят посредством Васил Касабов, който бе изведен самичък против вратаря от Ивайло Димитров. Малко преди края на дуела Ивайло Димитров удари греда, топката се върна при Ивайло Радев, който с глава от близо стреля около вратата.

В идващия кръг Черно море гостува на ЦСКА. Срещата е на 12 март, неделя от 11 часа.

Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Ивайло Радев, Драгослав Петров, Кристиян Паунов, Ивайло Димитров, Никола Недков, Васил Касабов (Емануил Няголов, Лъчезар Статев, Кирил Андреев, Даниел Костадинов, Александър Смилков, Дениз Гюрселов, Кристиян Костадинов).
Източник: novinata.bg