Черно море завърши 0:0 в контрола среща с Дунав, играна

...

Юноши и резерви на Черно море въртят 0:0 с Дунав в Русе

Черно море приключи 0:0 в контрола среща с Дунав, играна в Русе. Илиан Илиев употребява паузата в шампионата за спаринг, в който взеха присъединяване футболисти, които рядко играят в мачовете от шампионата в efbet Лига и юноши от школата на клуба.

В 10-ата минута Черно море сътвори първата заплаха в срещата. Фоде Гираси проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, а защитник на домакините в опит да почисти с глава топката, нацели напречната греда. В 20-ата минута Фоде получи топката вляво, напредна и центрира остро в наказателното поле, където бе Велислав Василев, само че тъкмо преди да засече топката във вратата на домакините, бе изпреварен от защитник. В 24-ата минута Евгений Сердюк откри Фоде, който стреля от добра позиция, само че около гредата.
Снимка: ПФК Черно море  Юноши и запаси на Черно море въртят 0:0 с Дунав в Русе
В 30-ата минута доста положително разиграване сред Марти Милушев и Евгений Сердюк, като след двойно подаване, Милушев изведе украинеца самичък против вратаря, само че топката му пристигна малко дълга и стражът съумя да изпревари нападателя на варненци. В 33-ата минута Дунав сътвори добра контраофанзива, приключила с центриране и удар с глава, само че право в ръцете на Иван Дюлгеров.

В 41-вата минута Евгений Сердюк опита изстрел от границата на наказателното поле, само че над вратата. Веднага по-късно Мартин Милушев центрира в наказателното поле, само че Велислав Василев се размина с топката в дребния пенал.
В 48-ата минута основният рефер отсъди дузпа за Черно море за нарушаване против Велислав Василев. Фоде Гираси застана зад бялата точка и не съумя да осъществя. В 56-ата минута Дунав сътвори две поредни рискове пред вратата на Иван Дюлгеров, само че бранителите се оправиха.
В 82-рата минута след центриране в наказателното поле на Черно море, Иван Дюлгеров боксира топката, само че тя срещна тялото на футболист на Дунав и мина покрай страничната греда. В 90-ата минута след центриране от корнер Даниел Димов от напълно близо стреля с глава, само че настрана от вратата.