Черно море започна в турнира за Купата на БФС с

...

Черно море започна с равенство в Купата на БФС при юношите

Черно море стартира в шампионата за Купата на БФС с тъждество. " Моряците " на Георги Попов приключиха 1:1 с Локо Пд в първия си мач от 1/16-финалите на турнирната конкуренция, игран в Пловдив.

Още в шестата минута Черно море удари греда след отдалечен изстрел на Георги Димитров. Малко по-късно безредие пред вратата на " моряците " докара до известно напрежение, само че всичко приключи с изчистване на топката пред голлинията. Удар на Стефан Сивков също срещна гредата.

През втората част варненци сътвориха скоростна офанзива, която приключи с попадение, дело на Георги Димитров. Малко преди края на дуела домакините от Пловдив стигнаха до зиравняване, като попадението падна непосредствено от корнер.
 Илиан Илиев: Класика е да вкараш от едно състояние