Черно море записа успех с 3:0 при домакинството си на

...

Черно море с очакван успех в Елитната група до 19 години

Черно море записа триумф с 3:0 при семейството си на Янтра Габрово в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години, игран под Аспаруховия мост. Денислав Ангелов осъществя два гола, а Радослав Златев добави един за триумфа на “моряците ” на стадион “Корабостроител ”.

След мощно начало на срещата “моряците ” откриха резултата в 23-ата посредством Денислав Ангелов. Нападателят осъществя след страховит пас на Емре Тефък. До края на първата част варненци пропуснаха куп положения пред вратата на гостите.

В 50-ата минута още веднъж Денислав Ангелов вкара за 2:0, а крайното 3:0 оформи Радослав Златев пет минути по-късно. Домакините сътвориха много положения, които пропуснаха, с цел да създадат резултатът по-внушителен.

След триумфа Черно море заема четвърто място, с еднакъв брой точки с третия Лудогорец – по 20. ОФК Янтра 2019 е на 12-а позиция с 6 точки.

Съставът на Черно море:  Димитър Иванов, Кристиан Парашкевов, Даниел Стоянов, Росен Стафанов, Мердин Адем, Павел Георгиев, Калин Георгиев (55-Паоло Пасков), Радослав Златев (60-Радостин Желев), Мартин Милушев (60-Златин Станков), Емре Тефък (55-Паоло Пасков), Денислав Ангелов

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!