Черно море записа пореден успех в Елитната група до 19

...

Черно море излъга Царско село в Елитната до 19 години

Черно море записа следващ триумф в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Мартин Христов, победиха във визитата си на Царско село с 2:1 в мач от 21-ия кръг на шампионата. И двата гола за варненци осъществя Мартин Милушев.

Гостите поведоха в резултата още във втората минута. След страхотна офанзива отдясно и двойно подаване със Светослав Николов, Милушев с удар по диагонала осъществя за 1:0. В 12-ата минута домакините съумяха да изравнят, а до края на полувремето нямаше съществени обстановки пред двете порти.

След почивката варненци бяха по-добрият тим на терена и справедливо стигнаха до втори гол. Той пристигна по-късно куриозна обстановка. В 65-ата минута след нарушаване против Паоло Пасков, основният рефер отсъди дузпа, само че малко по-късно промени решението си и “извади” нарушаването отвън наказателното поле. Въпреки това, игралият мощно в тази среща Мартин Милушев прониза стража на домакините с техничен удар за 2:1

Последваха пропуски на Калин Георгиев и влезлия на промяна Николай Златев, а Мартин Милушев можеше да оформи своя хеттрик в мача, само че не съумя да се възползва от добра обстановка в края на срещата.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Наско Янков, Алекс Цеков, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Паоло Пасков, Светослав Николов, Мартин Милушев, Денислав Славов, Радослав Златев (Галин Григоров, Николай Златев, Петър Иванов, Теодор Тотев, Радостин Желев, Берк Джевдет, Павел Труфев.