Черно море записа победа срещу Левски в мач от 27-ия

...

Черно море удари Левски при U19

Черно море записа победа против Левски в мач от 27-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците” удариха противника с 1:0 на стадион “Корабостроител” във Варна. Единствения гол в срещата осъществя Велислав Василев в 20-ата минута.

Така Черно море продължава да крачи решително към шампионската купа при юношите старша възраст. “Зелено-белите”, водени от Мартин Христов, са водачи в класирането с актив от 67 точки, с пет повече от втория Лудогорец, които през днешния ден отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Септември София.

Двубоят бе изгледан от старши треньора на представителния отбор на “моряците” Илиан Илиев, неговия щаб и част от футболистите в първия тим.

В идващия кръг Черно море гостува на Пирин Благоевград. Мачът е в неделя, 19 май от 17 часа.