Черно море загуби с 2:3 домакинството си на Лудогорец за

...

Лудогорец постигна труден и ценен успех на „Тича“

Черно море загуби с 2:3 семейството си на Лудогорец за един от най-интересните дуели от началото на сезона в Първа Лига.

Кирил Десподов вкара от пряк-свободен удар още във 2', а в добавеното време на първата част Закария Беншаа изравни.

Мартин Тисера върна задатъка за гостите три минути след рестартирането на мача, а Бърнард Текпетей направи 1:3, откакто се пребори за една топка пред наказателното на „ моряците “ и стреля от далечно разстояние.

Евгений Сердюк пък се разписа от дузпа в 76' за игра с ръка точно на Текпетей, който момент по-рано прегази нападател на домакините, само че играта му бе чиста, а по-късно Георги Терзиев изрита кълбото в разперените ръце на натурализирания българин.

В последна сметка точките ще пътуват за Разград, а Черно море ще би трябвало да се помири, че класата на първенците просто бе по-висока в тази среща.

Източник: fakti.bg