Черно море загуби с 1:4 от втория отбор на Лудогорец

...

Черно море загуби от дубъла на Лудогорец в контрола

Черно море загуби с 1:4 от втория тим на Лудогорец в контрола, играна на стадион " Младост " във Варна. Единственото попадение за " моряците " осъществя Меди Фенуш в 34-ата минута, до момента в който за " орлите " се разписаха Цветослав Павлов (4), Томас Цвятков (20,22-дузпа), Мартин Милков (64).

За варненци като титуляр излезе Даниел Димов, който към момента не е решил къде ще продължи кариерата си, откакто напусна турския Манисаспор.

Снимка 338867
Източник:

Срещата стартира с гол за разградчани. В 4-ата минута Цветослав Павлов бе изведен самичък против Иван Дюлгеров и се разписа за 0:1. В 20-ата минута Томас Цвятков вкара от дребен ъгъл за 0:2. Две минути по-късно още веднъж той вкара от дузпа за 0:3.

В 28-ата минута Меди Фенуш понижи резултата, откакто засече центриране на Мартин Минчев.

Радослав Василев и Уго Кононго подписаха с Черно море
Черно море притегли още двама нови

" Моряците " се укрепиха със бранител и нападател

В началото на втората част в игра влязоха Георги Илиев, Мариян Огнянов, Лъчезар Йорданов, Марек Кузма, Александър Цветков, Миро Енчев и Аристот Ндонгала. Те обаче не съумяха да трансформират изхода от срещата и в 63-ата минута Мартин Милков от добра позиция вкара за 1:4.

Съставът на Черно море: 25 . Иван Дюлгеров, 23. Илиас Хасани, 34. Даниел Димов, 17. Мартин Костадинов, 18. Атанас Зехиров, 16. Петър Витанов, 8. Емил Янчев, 97. Николай Минков, 9. Мехди Фенуш, 37. Радослав Василев, 90. Мартин Минчев