Черно море тича загуби домакинството си срещу Балкан в мач

...

Болшаков след загубата на Черно море Тича: Не зная от къде дойде този радрив в играта ни

Черно море тича загуби семейството си против Балкан в мач от 30-ти кръг на НБЛ. Гостите победиха със 105:76 (20:22, 35:17, 27:17, 23:20).

Мануел Суарес беше най-резултатен със своите 33 точки за Балкан. За Черно море Иван Спиров осъществя 19 точки.

Ето какво споделиха от лагера на Черно море Кирил Болшаков и Костадин Лазаров за уеб страницата на НБЛ:

Кирил Болшаков, старши-треньор на Черно море Тича:

„ Видяхте по какъв начин играхме през първата четвърт, видяхте и през втората. Не знам от къде пристигна този раздор в играта ни и за какво. Може би казусът е в краката, или в главата, или в класата. Нямаме разиграващ състезател, нямаме пойнт гард. Лъчезар Тошков е отвън игра, Тач Ънру получи контузия. Играхме против доста добър и чудесно квалифициран тим на Ботевград, само че показахме, че можем да играем добре против мощен тим, въпреки и единствено една четвърт. Искам да благодаря на играчите, в комплицирана обстановка Мартин Йорданов, Иван Спиров, Богдан Бринюк, Костадин Лазаров и Мартин Коцев се бориха. “