ОФИЦИАЛНО: Димитър Тонев напусна Черно море
Черно море се раздели с Димитър Тонев, оповестиха варненци Халфът е разтрогнал контракта си с " моряците " по взаимно единодушие. Футболистът се причисли към " зелено-белите " през януари 2025 година и от този момент изигра 28 мача в шампионата, в които осъществя 3 гола. В шампионата за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите. Ръководството на клуба изрича своята признателност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през интервала му на „ Тича “. " ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев доста здраве, триумфи и мощно показване в идващия стадий от неговата кариера. ", написаха " моряците "
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




