Черно море се добра до точка срещу Славия в мач

...

"Черно море" измъкна точка от "Славия"

" Черно море " се добра до точка против " Славия " в мач от първия кръг на сезон 2020/21. " Белите " поведоха в самото начало, а " моряците " изравниха в края на срещата.

Още в 5-ата минута при едно центриране от ъглов удар Андреа Христов надскочи отбраната на варненци и с глава порази вратата на Иван Дюлгеров за 1:0. Малко по-късно гостите можеха да изравнят, откакто при бърза офанзива Исмаил Иса бе изведен на чиста позиция, само че ударът му бе право в Антонис Стергиакис.
" Ботев " приземи " Локо " и излезе отпред във безконечния спор за Пловдив Впечатляващо начало на сезона за "канарчетата "
В края на полувремето пък Георги Йомов на два пъти можеше да означи второ попадение за " белите ", само че се забави при отиграванията и не съумя да осъществя.

През втората час двата тима си размениха по няколко офанзиви, а гостите съумяха да изравнят едвам в последните секунди на мача с помощта на Стефан Велев.
Източник: btvnovinite.bg