Черно море победи юношеската формация на клуба до 19 г.

...

Сукуна се развихри срещу юношите на Черво море

Черно море победи юношеската групировка на клуба до 19 година в двустранна игра на стадион “Младост”. Срещата се игра е две полувремена по 30 минути и бе извоювана от представителния отбор на “моряците” с 2:1.

Сукуна осъществя двете попадения през първата част. В 15-ата минута нападателят на варненци бе изведен самичък против вратаря от Георги Илиев и елегантно осъществя. 10 минути по-късно Сукуна засече с глава центриране отдясно на Ондрей Сукуп за 2:0. След почивката Ивелин Маджаров понижи, останал очи в очи против Емо Михайлов. За мъжете игра младият гений от школата Лъчезар Йорданов.

Спаринга пропуснаха Марек Кузма, Атанас Зехиров, Илия Миланов, които са с травми. Кузма въртя обиколки на стадиона с младия Мартин Минчев, а Зехиров и Миланов упражняваха във фитнеса на “Тича”.

Съставът на мъжете: Емо Михайлов, Александър Александров, Илиас Хасани, Стефан Станчев, Ондрей Сукуп, Николай Минков, Антон Огнянов, Орлин Старокин, Георги Илиев, Сукуна, Лъчезар Йорданов.