Черно море победи ЦСКА с 2:0 насред Варна и вгорчи

...

Черно море писа двойка на ЦСКА в дебюта на Любо Пенев

Черно море победи ЦСКА с 2:0 посред Варна и вгорчи дебюта на новия треньор на " алените " Любослав Пенев. Успехът за " моряците " пристигна изцяло закономерно, имайки поради, че домакините направляваха мача съвсем през напълно.
 Ботев Враца започва с победа над Витоша Бистрица
Аристот Ндонгала даде задатък на варненци в 7-та минута, а след час игра Радослав Василев удвои. В 80-та минута Васил Панайотов получи втори жълт картон и без изпъден.

Заради публични предизвестия пък Божидар Чорбаджийски и Жанио Бикел няма да играят за " армейците " против Ботев Враца във вторник, а Петър Витанов и Пламен Димов са навън за гостуването на варненци на Славия също във вторник.

Така Черно море прекъсна серията си от три следващи загуби от ЦСКА на " Тича ". Варненци остават на 6-о място с 34 точки, след Ботев Пловдив (35) и Берое (36), които имат мач по-малко.

ЦСКА пък не се възползва от издънката на Лудогорец против Верея (0:0) и към този момент изостава на 7 точки от водача в класирането.
Източник: offnews.bg