Черно море победи с 3:0 Локомотив Горна Оряховица във втората

...

Черно море с класика над Локо ГО във втората си проверка за деня

Черно море победи с 3:0 Локомотив Горна Оряховица във втората си инспекция за деня. По-рано през днешния ден "моряците " се

Черно море откри резултата в 20-та минута при първото съществено състояние в мача. Файсел Касми центрира отдясно по офанзивата на домакините, а Пабло Гарсия засече топката с глава за 1:0. В 28-та минута голмайсторът за Черно море Пабло Гарсия центрира от свободен удар отляво, Родриго Енрике засече топката с глава и я насочи рисково към вратата на гостите, само че вратарят Християн Христов съумя да избави.

В 46-та минута Черно море удвои преднината си. След центриране от корнер на Пабло Гарсия, Влатко Дробаров засече топката с глава и вкара за 2:0. В 58-та минута Родриго Енрике проби отляво, навлезе в наказателното поле и с удар по земя вкара третия гол за домакините.

Досега по време на зимната си подготовка Черно море записа четири победи в инспекциите. Момчетата на Илиан Илиев се постановиха с 4:1 над Созопол и Черноморец Балчик и с по 1:0 против Добруджа и Ботев Враца.

Последната контрола на варненския отбор преди възобновяването на шампионата е на 6 февруари /събота/ против тима на Созопол.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Даниел Димов (59-Росен Стефанов), Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Калин Георгиев), Виктор Попов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Файсел Касми (46-Базоло), Денислав Ангелов

Съставът на Локомотив Горна Оряховица: Християн Христов, Иван Пенев, Даниел Стоянов, Стефан Иванов, Румен Гьонов, Джунейт Яшар, Петър Чалъков, Тодор Бакърджиев, Виктор Митев, Александър Стефанов, Владислав Мирчев
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `