Черно море победи с 2:0 Черноморец Балчик, в първата си

...

Талант вдъхнови Черно море за победа в първата зимна контрола

Черно море победи с 2:0 Черноморец Балчик, в първата си контролна среща от зимната подготовка. Лъчезар Йорданов откри резултата в 36-ата минута след асистенция на Мариян Огнянов, а в 71-ата Ндонгала повиши на 2:0 след пас на Кузма.

Първият удар в очертанията на вратата пристигна в 8-ата минута. Ахмед Хикмет стреля от точката на дузпата, само че Макенджиев парира. В 19-ата минута Александър Попов засече центриране от корнер, стражът на " моряците " мазета, след което топката се отби в напречната греда.

Черно море отговори с две положителни положения пропуснати от Марек Кузма и Мехди Фенуш.

В 36-ата минута Мариян Огнянов откри Лъчезар Йорданов, а младият гений на моряците разстреля Християн Христов.

След подновяването на играта Владислав Мирчев излезе очи в очи против Макенджиев, само че той съумя да избие.

В 71-ата минута Марек Кузма откри Ндонгала на дузпата, който прониза стража на гостите за 2:0. До края на срещата футболистите на Черно море пропусна да създадат резултата типичен.

Състав Черно море през първото полувреме: Благой Макенджиев, Ертан Томбак, Миро Енчев, Илиас Хасани, Кононго, Емил Янчев, Мариян Огнянов, Николай Минков, Лъчезар Йорданов, Мехди Фенуш, Марек Кузма
Второ полувреме: Иван Дюлгеров, Атанас Зехиров, Илия Миланов, Илиас Хасани, Кононго (77-Йордан Радев), Емил Янчев, Петър Витанов, Аристот Ндонгала, Дани Кики, Румен Касабов, Марек Кузма

фотография: chernomorepfc.bg