Черно море победи по изключително драматичен начин с 2:1 Етър

...

Късен гол донесе трите точки на Черно море във Велико Търново

Черно море победи по извънредно трагичен метод с 2:1 Етър като посетител в мач от 19-ия кръг на Първа лига. Тимът от морската ни столица извоюва триумфа с гол в 98-ата минута.

„ Моряците “ поведоха посредством Влатко Дробаров в 59-ата минута. Кулминацията в срещата обаче пристигна в заключителните минути. Първо гостите останаха с човек по-малко, откакто Мазир Сула бе изпъден с втори жълт картон в 87-ата минута. В третата минута на добавеното време Етър получи правото да извърши доста дискускионна дузпа за игра с ръка на Дробаров, която бе осъществена от Мартин Тошев.

По този метод „ виолетовите “ изравниха резултата, а след тази обстановка реферът Ивайло Стоянов изгони Илиан Илиев от треньорската пейка. Неговите ученици въпреки всичко стигнаха до трите точки след груба неточност в отбраната на домакините, която разреши на Васил Панайотов да изпрати топката в опразнената мрежа.

Черно море към този момент има 42 точки и се изравни с водача ЦСКА-София. Етър е на последно място с актив от 8 пункта.

В ранния мач от днешната стратегия ЦСКА 1948 победи с 3:1 Хебър на стадион " Георги Бенковски " в Пазарджик.
Източник: euronewsbulgaria.com