Черно море победи лидера в Първа професионална лига Лудогорец с

...

"Черно море" победи "Лудогорец" и развълнува първенството

" Черно море " победи водача в Първа професионална лига " Лудогорец " с 2:1 и по този метод направи разликата сред първия и втория ЦСКА 5 точки, като " алените " са с мач по-малко.

Домакините от Варна бяха по-активният отбор на терена и справедливо завоюваха срещата от 5-ия кръг на плейофите. Двата гола за спечелилите означи Георги Илиев, като второто попадение беше от атрактивна задна ножица. Единственото попадение за " орлите " означи Драгош Григоре.

" Черно море " откри резултата в 20-ата минута. Илиев се разписа от директен свободен удар от към 25 метра.

Снимка: Lap.bg

Последва равнене 14 минути по-късно. Григоре засече с глава центриране от корнер.

Победното попадение за " моряците " беше същински шедьовър на Илиев. В 52-рата минута Ндонгала центрира отдясно и голмайсторът съумя да я прати във вратата със задна ножица.

Продължението на срещата беше 6 минути, като в тях " Лудогорец " стигна до гол, само че попадението на Сисиньо беше анулирано поради засада.
Източник: btvnovinite.bg