Черно море победи Хебър с 2:0 в контролна среща в

...

Черно море с лекота надделя срещу Хебър

Черно море победи Хебър с 2:0 в контролна среща в Банско. Двубоят бе в ексцентричния формат от три елементи по 30 минути. Тимът от Варна бе по-класният в срещата и разумно реализира триумф в инспекцията.

Резултатът бе открит от "моряците " в 25-ата минута, когато Мимито центрира по земя, а в наказателното поле в опита си да почисти Яо Инок засече топката в личната си врата.

В 54-ата минута варненци удвоиха преднината си. Алекс бе изведен зад отбраната и прокара топката зад вратаря.

В 70-ата минута Лъчезар Йорданов пресече пас в половината на Хебър, пусна вляво към Николай Златев, който стреля по диагонала, само че вратарят на отбора от Пазарджик улови.

В 80-ата минута Калин Георгиев напусна наложително и Черно море трябваше да доиграе дуела с човек по-малко. Това обаче не промени крайният резултат в мача и "моряците " стигнаха до удобен триумф.