Черно море побед Созопол с 3:0 в контролна среща на

...

Черно море победи Созопол с 3:0 в контрола

Черно море побед Созопол с 3:0 в контролна среща на стадион „ Тича “ във Варна. Хеттрик за „ моряците “ осъществя Атанас Илиев, който вкара и трите попадения след почивката. Освен трите гола варненци удариха и три греди посредством Атанас Илиев на два пъти и Мазир Сула.

Още във втората минута Черно море можеше да открие резултата. Мишаел Алвес проби по десния фланг и центрира остро в наказателното поле, където Ангел Ангелов с глава от близо стреля над вратата.

До края на първата част съществени положения нямаше, като „ моряците “ опитваха да градят играта, до момента в който гостите се бранеха и разчитаха на контраатаки. В 42-рата минута Васил Панайотов бе изведе на добра позиция, само че под ъгъл на вратата и стреля, само че стражът на Созопол съумя да улови.

Край на първата част

Начало на първото полувреме

В 48-ата минута Черно море поведе в резултата. Матеус Машадо стреля към вратата, само че топката срещна ръката на защитник и основния рефер отсъди дузпа. Тя бе превърната в гол от Атанас Илиев. В 57-ата минута Алвес напредна отдясно, подаде към Атанас Илиев, който от към точката на дузпата осъществя за 2:0. Малко по-късно Матеус Машадо опита удар от придвижване, само че не затрудни вратаря на гостите.

В 61-вата минута Атанас Илиев оформи своя хеттрик, откакто бе изведен очи в очи с вратаря на Созопол и не сгреши – 3:0.

В 62-рата минута Илиан Илиев направи 8 смени. В игра се появиха Галин Григоров, Живко Атанасов, Александър Василев, Алекс Фернандес, Арлинд Дакай, Мазир Сула, Стефан Велев и Исмаил Иса. Те заеха местата на Георги Георгиев, Росен Стефанов, Мартин Дичев, Берк Бейхан, Васил Панайотов, Мишаел Алвес, Ангел Ангелов, Матеус Машадо.

В 65-ата минута Александър Василев центрира отляво, а Атанас Илиев с глава стреля около гредата. В 70-ата минута още веднъж Атанас Илиев можеше да осъществя четвърти гол. Нападателят пое топката с гърди пред наказателното поле и стреля, само че тя срещна напречната греда, тупна на голлинията и не влезе във вратата. В 74-ата минута Александър Василев постави топката на главата на Атанас Илиев, който стреля, само че вратарят мазета ълбото и то се удари в напречната греда.

Веднага по-късно Наско Янков и Марин Петров заеха местата на Влатко Дробаров и Атанас Илиев.

В края на срещата Мазир Сула стреля от границата на наказателното поле, само че нацели напречната греда.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Берк Бейхан, Васил Панайотов, Даниел Димов, Мишаел Алвес, Ангел Ангелов, Матеус Машадо, Атанас Илиев.
Източник: moreto.net