Черно море отпусна 1300 билета на Спартак за дербито на

...
Черно море отпусна 1300 билета на Спартак за дербито на
Коментари Харесай

Черно море отпусна 1300 билета на Спартак

Черно море отпусна 1300 билета на Спартак за дербито на Варна в събота. Очаква се те да бъдат изкупени в околните два дни, и когато това стане, „ моряците “ имат подготвеност да провиснал още 200, 300 или 500 входни талона, в случай че полицията позволи.

Цената на билета за всеки почитател на Спартак и Черно море, който ще бъде на трибуните на „ Тича “, ще е 15 лв..

По този метод „ моряците “ дадоха урок по феърплей, джентълменство и професионално почитание на своя безконечен противник, откакто техните почитатели плащаха по 30 лв. за билет за дербито на стадион „ Спартак “ през септември предходната година.

Тогава имаше фамилии с две деца от Черно море, които да вземем за пример заплатиха 120 лв., с цел да гледат мача.

Сега обаче „ моряците “ направиха по този начин, че почитателите да са равнопоставени, какво постоянно би трябвало да бъде, защото футболът е основан, с цел да носи наслада и наслаждение на хората, и без тях на трибуните няма театър на терена.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР