Черно море и ЦСКА 1948 завършиха наравно - 1:1, в

...

Черно море и ЦСКА 1948 не се победиха във Варна

Черно море и ЦСКА 1948 приключиха наедно - 1:1, в мач от 32-ия кръг на първата шестица на Първа лига. Домакините стигнаха до равенството през втората част, откакто гостуващият отбор откри резултата през първото полувреме.

Първата сериозна обстановка в мача бе за гостите в 5-та минута. След центриране в наказателното поле на Черно море Ивайло Чочев смъкна топката към Лазар Марин, който стреля, само че топката се отби в напречната греда.

В 20-та минута ЦСКА 1948 откри резултата - Сидклей с отдалечен пас изведе зад отбраната на Черно море Георги Русев, който напредна, излезе самичък против вратаря Иван Дюлгеров и с техничен удар вкара гол за столичани.

След почивката след безредие в наказателното поле на гостите Алекс Фернандес от непосредствена непосредственост уцели страничната греда. Черно море изравни минута по-късно. Велислав Василев съумя да отнеме топката от Сидклей, след което се получи безредие, а най-съобразителен се оказа Алекс Фернандес, който с удар от няколко метра изравни резултата – 1:1.

След този мач ЦСКА 1948 резервира третата си позиция с 61 точки, а Черно море остава пети с 54 точки.