Черно море и Левски играят във Варна от 17.30 ч.

...

НА ЖИВО с GONG.BG: Морето не се предава, губи с един от Левски

Черно море и Левски играят във Варна от 17.30 ч. своя мач от 24-ия кръг на Първа лига.

Резултатът е 2:3

Антонио Вутов откри за Левски в 21-ата минуа, а Радослав Василев съвсем незабавно изравни - 1:1. В 39-ата минута Паулиньо вкара втори гол за "сините " и изведе своите още веднъж напред - 1:2. В 65-ата минута Давид Яблонски направи резултата 3:1 за Левски.

В 76-ата минута Радослав Василев вкара втория си гол в мача и понижи на 2:3.

Мачът през първото полувреме несъмнено е на доста високо равнище и от двата тима. Има и противоречиви моменти с възможна игра с ръка на Даниел Димов в пеналта на Черно море и една-две засади пред вратата на Левски, едната несъществуваща, другата противоречива.

В 55-ата минута Антонио Вутов изрита без топка Илиас Хасани и остави Левски с човек по-малко - пряк червен картон.

Двубоят е трети в програмата за деня и можете да го следите минута по минута в Gong.bg .

Можете да го гледате с картина по DIEMA SPORT , GONG PLAY , PLAY DIEMAXTRA , а също и на честотите на Дарик радио .

"Сините " ще би трябвало да се оправят без три от водещите си фигури - Холмар Ейолфсон, Габриел Обертан и вратарят Божидар Митрев. Ейолфсон е с насъбрани 5 жълти картона, а Обертан и вратарят - с леки контузии. Фигейредо и Ривалдиньо обаче вършат формален дебют за гостите от София.

От състава на Черно море отсъстват трима от юношеските национали, получили повиквателни за контроли против Сърбия.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛЕВСКИ 2:3

0:1 Антонио Вутов 21, 1:1 Радослав Василев 22, 1:2 Паулиньо 39, 1:3 Давид Яблонски 65, 2:3 Радослав Василев 76

ЧЕРНО МОРЕ: 88 Благой Макенджиев, 6 Александър Цветков, 9 Мехди Фенуш, 10 Радослав Василев, 16 Петър Витанов, 18 Атанас Зехиров, 21 Георги Илиев, 22 Мариян Огнянов, 23 Илиас Хасани, 27 Даниел Димов, 29 Марек Кузма /56-Дани Кики/. Старши треньор - Илиан Илиев

ЛЕВСКИ: 89 Николай Кръстев, 3 Аймен Белаид, 7 Паулиньо, 8 Антонио Вутов, 10 Ривалдиньо, 13 Жорди Гомес, 14 Хали Тиам, 15 Роман Прохазка, 19 Милош Цветкович, 25 Афонсо Фигейредо, 28 Давид Яблонски. Старши треньор - Делио Роси.